Your solution provider...

Strona główna

Firma United Logistics Sp. z o.o jest szybko rozwijającą się firmą logistyczną oferującą kompleksowe usługi transportowe na terenie krajów Unii Europejskiej.

Wysoko wykwalifikowana i dyspozycyjna kadra zapewnia profesjonalną usługę w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej dla której, logistyka i transport to nie tylko praca, ale również pasja.

 • Profesjonalny sprzęt

  Transport naczepami nowego typu Mega, Mega-Mulda. Dostosujemy naczepy specjalnie do Twoich potrzeb i rodzaju przewożonego towaru, np. do objętości, wagi, wysokości towaru.

 • Zasięg
  Europejski

  Międzynarodowy transport drogowy obejmuje swoim zasięgiem Kraje Europejskie z czego kraje Unii Europejskiej stanowią główny kierunek obsługi. Zrealizujemy każde zlecenie krajowe i międzynarodowe.

 • Zawsze
  na czas

  Profesjonalne podejście wymaga punktualności - z nami masz gwarancję, że twoje zamówienie dotrze na czas do wyznaczonego celu. Profesjonalna usługa w rozsądnej cenie.

Nasza flota jest sukcesywnie powiększana dlatego do przewozu ładunków wykorzystujemy sprzęt najwyższej klasy.

Dysponujemy nowymi ciągnikami siodłowymi marki Daf z serii XF 105, XF 106 oraz Renault Range T. Możemy również zaoferować Państwu nowoczesne naczepy typu Mega, Coil - mulda dostosowane do potrzeb klienta i rodzaju przewożonego towaru, np. do objętości, wagi czy też wysokości. Zastosowanie coil-muldy pozwala na bezpieczny i stabilny przewóz towarów w kręgach i zwojach.

United Logistics z klientami buduje wyłącznie solidne relacje oparte na zaufaniu i lojalności.Strona korzysta z plików cookies, aby móc udostępnić użytkownikowi dodatkowe funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Możesz zablokować te pliki w ustawieniach swojej przeglądarki. Zobacz Politykę prywatności.